صفحه اصلی محله هوشمند دانلود اپلیکیشن ورود ثبت نام درباره ما تماس با ما


قوانین


شرایط استفاده از سایت

ثبت نام در سرویس محلمون یا ورود به این سرویس و استفاده از آن با حساب کاربری، به معنی موافقت شما با شرایط و ضوابط این سند و سند پیمان رازداری است. اگر با این شرایط موافق نیستید لطفا از این وب سایت و یا اپلیکیشن موبایلی استفاده نکنید.

طرف ها

شما/کاربر/بازدیدکنندگان به هر شخصی گفته می شود که از وب سایت محلمون یا اپلیکیشن محلمون دیدن می کند و یا به هر نحوی از اطلاعات موجود در آن استفاده می کند.
ما/ محلمون /سیستم به سرویس یا وب سایت محلمون اشاره دارد.

محتوا

شامل هر گونه اطلاعات موجود در سرویس محلمون است. این اطلاعات «عکس»، «نظر کاربران»، «محل یک مکان»، «شماره تلفن» و به طور کلی تمامی اطلاعات موجود و مرتبط برای یک مکان در سیستم را شامل می شود.

تغییر در قوانین

ممکن است ما در شرایط استفاده از سایت تغییراتی بدهیم. شما در هر زمان با مراجعه به این صفحه می‌توانید از تغییرات ایجاد شده مطلع شوید.

شایستگی و مشروعیت

اگر رقیب ما هستید و یا دسترسی شما به هر نحوی به سایت و اپلیکیشن ما مسدود شده است نمی‌توانید از سرویس محلمون استفاده کنید.

اجازه استفاده از سایت و اپلیکیشن

ما تنها در صورتی اجازه دسترسی به این سایت و اپلیکیشن را می دهیم که شرایط ما را بپذیرید. از اطلاعات این سایت و اپلیکیشن فقط با مسئولیت خود استفاده کنید، زیرا این اطلاعات همگی از سمت کاربران سایت تامین شده و ممکن است دقیق نبوده و یا حتی به کلی اشتباه باشند.

در دسترس بودن سایت

این سایت و اپلیکیشن ممکن است هر لحظه به‌روز شود، تغییر کند و یا حتی بدون اطلاع قبلی به کلی از دسترس خارج شود.

حساب کاربری

شما برای استفاده از تمام بخش های این وب سایت و اپلیکشن نسبت به ایجاد یک حساب کاربری باید اقدام کنید و اطلاعات اولیه‌ای مانند نام و نام خانوادگی و ایمیل خود و شماره همراه خود و سن خود را در اختیار ما بگذارید.
شما مسئول هر گونه فعالیتی هستید که در سیستم انجام می دهید. ما این حق را برای خود قائل هستیم که حساب کاربری شما را بدون اطلاع قبلی و با هر دلیلی مسدود کنیم.


ارتباط با سایت و اپلیکیشن

پس از ثبت نام، فرض می شود که شما موافقت خود را با دریافت برخی خبرنامه ها و یا پیغام های سیستمی/مدیریتی وپیغام های اطلاعات عمومی و خاص از مشاغل اعلام داشته اید. این خبرنامه ها و اطلاعات تنها جنبه اطلاع رسانی دارند.

مسئولیت در قبال محتوایی که تولید می کنید

شخص شما مسئول خسارات ناشی از استفاده از محتوایی که تولید می کنید هستید. شما به هیچ عنوان نمی‌توانید خود را نماینده و یا شخص مورد اعتماد سرویس ما معرفی کنید. نظرات شما در مورد یک مکان به هیچ عنوان نشان دهنده دیدگاه های ما نسبت به آن نیست.

حق ما در استفاده از محتوای تولید شده توسط شما

ما این حق را برای خود قائلیم که محتوای تولید شده توسط شما را در معرض دید عمومی قرار دهیم، به هر نحوی آن را تغییر دهیم ، حذف کنیم و یا از آن به عنوان متریال تبلیغاتی در دیگر سرویس های مجموعه خود مورد استفاده قرار دهیم .

مالکیت محتوا

بین شما و ما، شما مالک محتوای تولید شده توسط خودتان هستید، ولی ما مالک محتوایی که شما در سرویس ما قرار داده اید نیز هستیم.