صفحه اصلی محله هوشمند دانلود اپلیکیشن ورود ثبت نام درباره ما تماس با ما


درباره ما


اپلیکیشن محلمون اولین پلتفرم در ایران است، که برای اتباط هوشمند اهالی محله ها با کسب و کار ها بر پایه هوش مصنوعی می باشد. و اهالی محل می توانند با یکدیگر در بستری امن مشارکت های محلی در هر زمینه ای داشته باشند.

خشکشویی چهارراه بالایی تخفیف داده اما من نمیدونستم و هر بار میرفتم خشکشویی اون ور اتوبان با قیمت بالاتر از خدماتشون استفاده میکردم! چرا؟ چون نمیدونستم!! باید حتما امروز از مغازه سرکوچه که به خاطر کرونا تعطیله چیزی میخریدم اما بسته؟ نه اون داره غیر حضوری میفروشه اما من اطلاعاتشو ندارم و نتونستم خرید کنم

هزاران مورد مشابه تو مواردی مثل میوه فروشی، سوپرمارکت و لباس فروشی و آرایشگاه و رستوران و... هر روز هست که چون ساکنین محله خبر دقیق از خدمات محلشون ندارن نمیتونن هم در هزینه و هم در زمانشون صرفه جویی کنند.

محلمون یک سرویس سایت و اپلیکیشن همراه است که در یک فضای خیلی راحت و ساده این نیازها را برطرف کرده.

تمام مراکز فرهنگی، تفریحی، آموزشی، فروشگاهی، مغازه های کوچک و بزرگ با آخرین تغییرات در محلمون قرار داده شده و شما میتوانید این مراکز را با تمام اخبار و تغییرات و تخفیفاتی که دارند ببینید. همچنین میتوانید از مشاغل خونگی محلتون آگاهی پیدا کنید و نیازهای خونگیتونو برطرف کنید و با مشارکت با ساکنین محله مشکلات محلتون حل و محله ای بهتر درست کنید.

یکی از راههای فروش بیشتر و دوام مشاغلی که سنتی خرید و فروش میکنند همگام شدن با فضای اینترنت و مجازی است که هر روزه رشد بسیار زیاد و مخاطبان بسیار زیادی دارد.

افرادی که صاحب شغل هستند میتوانند پروفایل داشته و اطلاعات شغل خود، شبکه های اجتماعی و راههای تماس و تمام خدمات و قیمتها و تخفیفات خود را با همه به اشتراک بگذارند. همچنین شما میتوانید تمام تغییرات و تخفیفات خود را با پیام به ساکنین محله ها اطلاع دهید.

قراره در این اپلیکیشن بیشتر و بهتر دیده بشیم و خیلی راحت و بدون پیچیدگی به هرچیزی که میخواهیم تو هر محله ای دست پیدا کنیم.